אודות GlinTech

GlinTech היא ספקית מובילה בתחום השירותים ההנדסיים. במשך מעל לעשור, אנו מעמידים לרשות לקוחות מובילים בטווח רחב של תעשיות פתרונות Turnkey מקיפים משלב התכנון ועד לייצור ההמוני לשלל רכיבים ומוצרים אלקטרוניים. לאורך כל שרשרת הייצור, צוות מקצועי אינטרדיסציפלינרי עומד לרשותך, כשהמחויבות למצוינות סוללת את הדרך לפרויקט שלך לכל אורך הדרך.

ממצים את עיקרון ה-Turnkey עד תומו

מהרגע בו מבריק בראשך רעיון מהפכני ועד לרגע בו המוצר הסופי מגיע ללקוח, הפתרון שלך עובר מסע ארוך ומפרך. עיניים, ידיים ומוחות רבים יחלפו על פניו לאורך הדרך ויפעלו בכל הכלים העומדים לרשותם כדי להעניק למוצר שלך את כל מה שנדרש כדי לפרוץ. כדי להוביל בתחרות האינטנסיבית הגוברת מיום ליום, חשוב שכל גורם בפרויקט שלך יקדיש את מרב המאמצים וישאף למצוינות בכל שלב בשרשרת הייצור.

זהו בדיוק החזון שהצבנו מול עינינו כשהקמנו את GlinTech. לאורך השנים הגשמנו את האידיאל הזה פרויקט אחר פרויקט וסיפקנו ליזמים אקוסיסטם מקיף המאפשר להם ליהנות ממצוינות בלתי מתפשרת לכל אורך שרשרת הייצור שלהם – מתהליכי תכנון מתקדמים, דרך צוותי ניהול פרויקטים ומו”פ מובילים ועד להכנת המוצר לייצור המוני. בכל שלב בדרך, אנו מיישמים את שיטות העבודה הטובות והאמינות בתעשייה ומסייעים לך להגיע לתוצאות אופטימליות ולקבוע רף חדש של איכות בתעשייה שלך.

שותפים נאמנים לחזון שלך

אין ספק שבלב העשייה שלנו, ניצבת מקצועיות בלתי מתפשרת ונכונות לעמוד בכל אתגר הנדסי. עם זאת, במהותנו, אנו ב-GlinTech מאמינים בראש ובראשונה כי אנו בעסקי הגשמת החלומות. אנו נרגשים פעם אחר פעם להיענות לאתגרים מורכבים ולסייע ללקוחותינו לקחת את הרעיונות הפרועים ביותר שלהם משלב התיאוריה עד למוצר המוגמר. עם צוותים מקצועיים מכל עולמות התכנון, המחקר, הפיתוח, העיצוב ומומחי הייצור, אנו רואים בעצמנו שותפים להצלחה שלך. אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחת החולמים שלנו ולגלות את הקסם שבחדשנות, באהבה ליזמות ובתשוקה גדולה לפיתוח פתרונות הנדסיים מהשורה הראשונה. מעבר לתוצאות המרשימות – זוהי תחילתה של ידידות מופלאה.

מענה מקצועי לטווח רחב של תחומי תעשייה

ממכשירי חשמל ביתיים ועד לתעשיות ביטחוניות, יש לנו את הידע, המיומנות, הכלים והצוות הנדרשים כדי ללוות אותך לכל אורך התהליך. תחת קורת גג אחת, זמינים לך פתרונות הנדסיים למגוון תחומים ועולמות טכנולוגיה – ממכאניקה ותכנון מוצר ועד לכרטיסים אלקטרוניים לכל מכשיר דיגיטלי. בכל שלבי התכנון, אנו עושים כל שביכולתנו כדי להעמיד לרשותך בסוף התהליך מוצר חדשני, סחיר חכם, שיענה על כל הצרכים שלך, ושיאפשר לך לצמצם עלויות וזמני פיתוח וייצור באופן אופטימלי.

מפיתוח התוכנה וארכיטקטורת המערכות ועד לחומרה, המכאניקה, אינטגרציה עם מוצרים אחרים, עיצוב מוצר ותכנון הנדסי לייצור המוני – יש לך את כל הפתרונות הנדרשים מול גורם אחד, נגיש וידידותי המחויב להצלחה שלך מעל הכול.

המשימה שלנו

אנו ב-GlinTech מפנים את המבט שלנו הרחק מעבר לשאיפות, הציפיות והחלומות הפרועים ביותר שלך. עם חתירה מתמדת לחדשנות ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו מצויים בתהליך למידה מתמיד ופועלים במרץ על מנת ליישם את הפרקטיקות החדשניות ביותר בעולם הטכנולוגיה בפרויקטים שלך. היכולת שלנו להישאר מעודכנים בכל עת היא הערובה שלך לפתרונות שאינם רק עומדים במרוץ החדשנות, אלא קובעים את הקצב שלו.

אנו כאן בראש ובראשונה כדי לפתח פתרונות שיובילו את ענף התעשייה שלך אל עבר היעדים הבאים שלו ויאפשרו לך לעמוד בראש המגמה הזו. יחד, אנו צועדים עמך אל עבר עתיד חכם יותר, המאפשר לאנושות כולה להפיק תועלת מרבית מאי פעם מהטכנולוגיה שעומדת לרשותו.

אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו

כשערכי היושרה, המהימנות והשקיפות המלאה מובילים אותנו בכל נקודת ציון בדרך, אנו צועדים בגאון אל עבר העתיד ומזמינים אותך לקחת חלק במסע המופלא הזה. אנו משמרים בכל עת ערוץ תקשורת פתוח עם כל לקוחותינו ומובילים את הפרויקטים שלהם תוך חשיבה משותפת והבנה עמוקה של הצרכים, הערכים והחזון שלהם. עכשיו, זו ההזדמנות שלך לא להתפשר עוד על דבר ולרקום ידידות עמוקה ואמיצה עם אנשי מקצוע שלא יבחלו בדבר עד שהחלום שלך יתממש במציאות.

רוצה ללמוד עוד על כל היתרונות שהשותפות עמנו תכניס אל הארגון שלך? אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר עוד היום ונחזור אליך בהקדם.

ליווי הנדסי בתהליכי ייצור במודל Turnkey

כשאנו אומרים Turnkey, אנו מתכוונים לכך במלוא מובן המילה. מהאפיון הראשוני של הצרכים שלך ועד הרגע שבו המוצר שלך יוצא לשוק, אנו הולכים איתך צעד אחר צעד ומספקים את כלל ההיבטים הנדרשים בתהליכי ייצור אלקטרוני, מיצירת האבטיפוס ועד לייצור ההמוני ובקנה מידה.

GlinTech היא אחת החברות היחידות בישראל כיום המלווה לקוחות מובילים מטווח רחב של תעשיות טכנולוגיות לאורך כל תהליך התכנון, הפיתוח והייצור. עם ידע מקצועי מהשורה הראשונה, תשוקה גדולה לחדשנות ומחויבות עמוקה להצלחה והשגשוג שלך, אנו גאים להיות השותפים החדשים שלך בדרך להגשמת החזון שלך.

למידע נוסף, ניתן ליצור עמנו קשר כעת.»

עיצוב
תוכנה
בניית אבטיפוס והכנה לייצור
עיצוב מוצר אלקטרוני
ניהול
סיכונים
ניתוח
מערכות
ניהול
פרויקטים

ניהול פרויקטים

מיומנויות ניהול גבוהות ושיטות מתקדמות לניהול פרויקטים הן מההיבטים המשמעותיים ביותר בכל תהליך תכנון, פיתוח וייצור. GlinTech מעמידה לרשותך צוות מקצוענים מנצח עם מוניטין רב שנים בניהול פרויקטים במגוון תחומי תעשייה וידע הנדסי מעמיק ורב תחומי המאפשר להם לאמץ חשיבה סינרגטית ורב תחומית לכל אורך הפרויקט שלך ולהוביל אותו להצלחה.

 

לפרטים נוספים, ניתן ליצור עמנו קשר כעת.»

ניתוח מערכות

השלב הראשון בכל תהליך תכנון ופיתוח שניקח לידינו, מתחיל בהבנה מעמיקה של החזון שלך. יחד, נלמד לעומק את יכולות המערכות הקיימות שלך,
נאפיין את הדרישות שיתוו את המערכת הבאה וניישם לכל אורך הדרך תקני איכות מובילים, שיטות מדידה, הערכה, תיעוד ובדיקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי לרדת עד לרזולוציות הקטנות ביותר.

 

למידע נוסף, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר באתר שלנו כעת.»

ניהול סיכונים

כדי לספק לפרויקט שלך פתרונות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו פועלים בהתאם לתקני ISO 9001 ו-AS9100 לניהול סיכונים ולאור ההנחיות הקפדניות ביותר בענף התעשייה שלך.

עם ניסיון רב שנים בתעשיות ביטחוניות, רפואיות ועולמות טכנולוגיים מורכבים ורגישים רבים אחרים, אנו מביאים עמנו סמכות מקצועית שתאפשר לפרויקט שלך לנוע קדימה על נתיב יציב ובטוח.

 

למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים כעת ».

עיצוב מוצר אלקטרוני

עם פתרונות אלקטרוניים מתקדמים ושיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מובילים בתחום העיצוב האלקטרוני, יש לך את כל הכלים הנדרשים כדי להיכנס אל תהליך הפיתוח שלך בעיניים פקוחות.

הצוות שלנו מביא עמו מיומנות שאין שנייה לה בתחום תכנון המוצרים ומלווה אותך עד לשלב בניית האב טיפוס והכנה לייצור המוני.

 

רוצה לרתום את ההצלחה שלנו לחזון שלך? ניתן ליצור עמנו קשר כעת. »

בניית אבטיפוס והכנה לייצור

כדי להבטיח מעבר חלק ובעלויות אופטימליות משלב התכנון לפיתוח האבטיפוס שלך, אנו מיישמים תהליך ייחודי הכולל את כל הנדרש כדי לייצר אבטיפוס מדויק של המוצר שלך ולהכין אותו לייצור המוני באופן אופטימלי.

 

כדי לעשות את הצעד הראשון, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום. »

עיצוב תוכנה

עם צוות מפתחים ממגוון רחב של תחומי ידע בעולם עיצוב התוכנה, המוצר שלך מוקף באנשי המקצוע האידיאליים בכל שלב. כדי להבטיח שנוכל להעמיד לרשותך פתרונות turnkey מלאים, רקמנו שותפויות עם צוותי מפתחים מהשורה הראשונה במיקור חוץ שיסייעו לך לתכנן את המערכות האידיאליות עבור המוצרים שלך.

 

לפרטים נוספים, ניתן להשאיר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם. »